Fotografie, od 26x20 do 18x24 cm. Nesignovány.
Pozn.: Mírně poškozeno. Foceno v létě 1956. Majitelka obdržela fotografie přímo od autora a je zobrazena na fotografiích. Ze souboru Roadtrip 1956.
o autorovi: Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 25 000 Kč.