Ladislav Vraný

39757. U Brandýsa nad Orlicí - Na Luhu Kubátův most

popis: Olej na plátně. 34x40 cm. Signováno vlevo dole L. Vraný. Rámováno.

pozn.: Rám i malba poškozeny. Pochází z majetku škoda investment a.s

zbývá: 6 dnů, 14 hodin

konec dražby: 29.01.2020 19:08:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 500 Kč

500 Kč limit (18.01.2020 20:14:42) 6208