Ladislav Vraný

39757. U Brandýsa nad Orlicí - Na Luhu Kubátův most

popis: Olej na plátně. 34x40 cm. Signováno vlevo dole L. Vraný. Rámováno.

pozn.: Rám i malba poškozeny. Pochází z majetku škoda investment a.s

dražba ukončena: 29.01.2020 19:08:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 200 Kč