Langer

51687. U vsi

popis: Olej na kartonu, 53x69 cm. Signováno vlevo dole Langer. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 28.10.2020 22:00:49

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 3 300 Kč