Larisch - Geometrická abstrakce.

Akryl na plátně. 40x80 cm. Signováno vpravo dole Larisch. Nerámováno.

Larisch
40025. Geometrická abstrakce.
Dražba ukončena:30.01.2020 19:36:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:900 Kč

900 Kč 01.01.2020 21:37:36 318
800 Kč 29.12.2019 22:06:38 1171