Laufrová - Z podzimní Prahy

Lept, 29x19 cm. Signováno vpravo dole Laufrová. Pasparta, sklo.

Pozn.: Pasparta mírně poškozena.

Laufrová
21695. Z podzimní Prahy
Dražba ukončena:19.09.2018 18:22:00
Vyvolávací cena:500 Kč
nebylo vydraženo