Lenka Boťanská - Akt v okně

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 70x50 cm. Signováno vpravo dole L. Boťanská 79. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1941
Slovenská malířka.

51803. Akt v okně
Dražba ukončena:29.10.2020 19:16:20
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 500 Kč