Kombinovaná grafická technika, 103x77 cm. Signováno a datováno vpravo dole tužkou Vilhelmová Lenka 1990-1992. Číslováno 1/15 mixed. Rám.
o autorovi: 1957
Grafička, malířka, pedagožka. Studovala na SUPŠ v Praze a na AVU v Praze u S. Ballardiniho, R. Vondráčka a L. Čepeláka. Orientuje se na volnou a drobnou grafickou tvorbu, inspiruje se filozofií, křesťanskou symbolikou, literaturou. Převažuje figurální nebo abstraktní zobrazení, pracuje hlubotiskovými metodami. Ilustruje básnické publikace, vyučuje na výtvarných katedrách vysokých škol. Je členkou SČUG Hollar, spoluzakladatelkou skupiny Most.