Leo Plaw - Arise

Fotografická technika na plátně, 69x50 cm. Signováno vlevo dole LP. Nerámováno.

Leo Plaw
40221. Arise
Dražba ukončena:30.01.2020 22:52:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 100 Kč