Leopold Parma - Horské pleso

Olej na plátně, 70x90 cm. Signováno vlevo dole L. Parma 1923. Rámováno.

Stav: Rám poškozen. Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1891 - 1968
Narodil se ve Frenštátě pod Radhoštěm. Prosadil se hlavně jako dřevořezbář, jako malíř používal pastely a olejomalby. Věnoval se také umělecké fotografii, umělecké scénografii. Ve svých malířských a grafických pracích zobrazoval rodné Valašsko.

49121. Horské pleso
Dražba ukončena:30.09.2020 19:55:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 400 Kč