Leopold Stephan

40755. Skalka

popis: Olej na kartonu. 28x38 cm. Signováno vpravo dole L. Stephan. Rám, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem. Pozdější autorská signatura. Pozdější signatura.

zbývá:

konec dražby: 26.02.2020 19:04:00

vyvolávací cena: 1 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 3 700 Kč