Olej na kartonu. 28x38 cm. Signováno vpravo dole L. Stephan. Rám, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen.
Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem. Pozdější autorská signatura. Pozdější signatura.
o autorovi: 1826 – 1890
Český malíř a soukromý učitel malby, vystudoval pražskou Akademii (figurální malbu a krajinomalbu), studoval i v Düsseldorfu a v Mnichově. Maloval romantické a pitoreskní krajiny, byl členem Jednoty umělců výtvarných, Krasoumné jednoty a Umělecké besedy.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 850 000 Kč