Liba Obrdlik - Feuer

Olej na kartonu, 70x50 cm. Signováno dole uprostřed Liba Obrdlik. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Liba Obrdlik
308825. Feuer
Dražba ukončena:02.06.2021 20:11:51
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč