Libor Šmejkal - Cesta květin

Olej na plátně, 90x60 cm. Monogramováno vlevo dole L.S. 20. Nerámováno.

o autorovi: 1968

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 46 000 Kč.

49345. Cesta květin
Dražba ukončena:01.10.2020 20:51:23
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč