Libor Šmejkal - Jemná exhibice

Olej na plátně, 70x50 cm. Monogramováno vlevo dole LS 2015. Nerámováno.

o autorovi: 1968

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 46 000 Kč.

52851. Jemná exhibice
Dražba ukončena:25.11.2020 21:36:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 700 Kč