Libor Šmejkal - Mona Lisa

Olej na plátně, 90x60 cm. Signováno vpravo dole LS 2015. Nerámováno.

o autorovi: 1968

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 46 000 Kč.

53065. Mona Lisa
Dražba ukončena:26.11.2020 22:04:16
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč