Libor Šmejkal

49215. Ve staré zahradě

popis: Olej na plátně, 60x90 cm. Monogramováno vlevo dole L.S. 2020. Nerámováno.

dražba ukončena: 30.09.2020 21:29:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 000 Kč

1 000 Kč 28.08.2020 17:17:41 4966