Libor Šmejkal - Život - Alfa a Omega

Olej na plátně, 90x60 cm. Monogramováno vlevo dole LS 2020. Nerámováno.

o autorovi: 1968

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 46 000 Kč.

65035. Život - Alfa a Omega
Dražba ukončena:29.09.2021 22:40:19
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 300 Kč