Libuše Žilinská - Portrét

Olej na kartonu, 34x24 cm. Signováno vpravo dole L. Žilinská. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Libuše Žilinská
305067. Portrét
Dražba ukončena:04.06.2020 20:13:25
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč