Josef Liesler

46867. Bulharský deník

popis: Lept, 24x32 cm. Signováno vpravo dole tužkou Liesler 49. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: rám mírně poškozen.

zbývá: 11 dnů, 12 hodin

konec dražby: 15.07.2020 19:05:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 600 Kč

600 Kč 01.07.2020 23:03:39 3736
500 Kč 16.06.2020 19:55:22 6170