Josef Liesler - Bulharský deník

Lept, 24x32 cm. Signováno vpravo dole tužkou Liesler 49. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: rám mírně poškozen.

o autorovi: 1912 - 2005

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 050 000 Kč.

Josef Liesler
46867. Bulharský deník
Dražba ukončena:15.07.2020 19:05:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč