Linhart - Konvolut 2 prací - Břízy

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 50x33 cm. Signovány vlevo dole Linhart 1932. Rámovány.

Pozn.: Rámy i malby mírně poškozeny.

Linhart
308432. Konvolut 2 prací - Břízy
Dražba ukončena:24.04.2021 20:01:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 23.04.2021 20:55:56 44