Luboš Novotný - Staré město pod koňským trhem (Havlíčkův Brod)

Akvarel 17x35 cm. Signováno vpravo dole Novotný 87. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

33685. Staré město pod koňským trhem (Havlíčkův Brod)
Dražba ukončena:26.06.2019 18:45:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč