Luboš Synecký - Tanečnice

Kombinovaná technika. 58x46 cm. Signováno vpravo dole Luboš Synecký. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč.

40972. Tanečnice
Dražba ukončena:26.02.2020 22:41:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 200 Kč