Luboš Synecký - Vrtbovská zahrada

Olej na plátně fixovaný na sololitu, 60x85 cm. Nesignováno. Bez rámu.

Pozn.: Dílo pochází z majetku rodiny autora.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč.

33683. Vrtbovská zahrada
Dražba ukončena:26.06.2019 18:43:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:700 Kč

700 Kč limit (14.06.2019 11:48:18) 4851