Lucas Haul

48421. Protection for Adam

popis: Kombinovaná technika, 50x70 cm Signováno vlevo dole Lucas Haul 20. Rámováno.

zbývá: 20 dnů, 10 hodin

konec dražby: 26.08.2020 19:56:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

Předmět ještě nebyl dražen