Lucas Haul - Protection for Adam

Kombinovaná technika, 50x70 cm Signováno vlevo dole Lucas Haul 20. Rámováno.

Lucas Haul
48421. Protection for Adam
Dražba ukončena:26.08.2020 20:00:17
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 700 Kč