Olej na plátně. 109x55 cm. Signováno vzadu spolu s autorským štítkem Windsorová. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Pozn.: Dílo pochází přímo z rodiny autorky.
o autorovi: 1952
Malířka, grafička. Studovala na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze a figurální kresbu u J. Havlíka. Vystudovala ergoterapii, pracovala jako arteterapeutka, později jako vedoucí reklamy na ředitelství podniku Klenoty. Absolvovala studijní pobyt v USA, od r. 1991 se věnuje volné tvorbě.