Lucie Windsorová - Boží oko

Olej na plátně. 109x55 cm. Signováno vzadu spolu s autorským štítkem Windsorová. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Dílo pochází přímo z rodiny autorky.

o autorovi: 1952
Malířka, grafička. Studovala na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze a figurální kresbu u J. Havlíka. Vystudovala ergoterapii, pracovala jako arteterapeutka, později jako vedoucí reklamy na ředitelství podniku Klenoty. Absolvovala studijní pobyt v USA, od r. 1991 se věnuje volné tvorbě.

Lucie Windsorová
40158. Boží oko
Dražba ukončena:30.01.2020 21:49:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 900 Kč