Ludmila Businská - Medové léto II.

Akvarel, 36x26 cm. Monogramováno vpravo dole LB. Signováno vzadu Businská 2020. Volný list.

o autorovi: Narodila se v Praze roku 1961.
Autorka se na poli výtvarného umění pohybuje spíše extensivně, avšak má za sebou rozsáhlou práci perokresbou v oblasti botanické ilustrace v odborné literatuře. S tím, jak přechází na práci s akvarelem, získává i několik významných ocenění ve výtvarných soutěžích pořádaných společností Botany.cz a časopisem Myslivost. Své akvarely i perokresby několikrát samostatně vystavovala. Z poslední doby si považuje přijetí svých prací do mezinárodní přehlídky současného akvarelu pořádaného Novohradským muzeem a galerií v Lučenci. Pro svá témata se obvykle obrací k přírodě, vnímá její křehkost a zranitelnost.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 6 000 Kč.

Ludmila Businská
48154. Medové léto II.
Dražba ukončena:17.09.2020 20:52:38
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč