Ludmila Businská - Soubor 3 prací: Pivoňky, Alstromerie, Fuchsie

3x akvarel, 3x 58x28 cm. Všechny signovány vpravo dole Businská 2011. Volné listy.

o autorovi: Narodila se v Praze roku 1961.
Autorka se na poli výtvarného umění pohybuje spíše extensivně, avšak má za sebou rozsáhlou práci perokresbou v oblasti botanické ilustrace v odborné literatuře. S tím, jak přechází na práci s akvarelem, získává i několik významných ocenění ve výtvarných soutěžích pořádaných společností Botany.cz a časopisem Myslivost. Své akvarely i perokresby několikrát samostatně vystavovala. Z poslední doby si považuje přijetí svých prací do mezinárodní přehlídky současného akvarelu pořádaného Novohradským muzeem a galerií v Lučenci. Pro svá témata se obvykle obrací k přírodě, vnímá její křehkost a zranitelnost.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 6 000 Kč.

Ludmila Businská
46927. Soubor 3 prací: Pivoňky, Alstromerie, Fuchsie
Dražba ukončena:15.07.2020 20:22:30
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:6 000 Kč