Ludmila Janská-Durová - Prostřený stůl

Olej na plátně, 90x105 cm, signováno vpravo dole, datováno 1935, rám.

1898, Praha - 1969
Soukromé studie u Rud. Vejrycha; poté ukrajinská akademie v Praze (1924-1929, prof. Ivan Kulec). Malířka krajin, podobizen i zátiší.

Pozn.: Malba poškozená, místy opadaná.

1592. Prostřený stůl
Dražba ukončena:26.11.2014 20:31:00
Vyvolávací cena:1 700 Kč
vydraženo za:2 300 Kč