Ludmila Janská-Durová - Dívčí portrét

Olej na plátně, 39x34 cm. Signováno vlevo dole L. Janská. Rám.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1898-1969
Narodila se v Praze. Studovala nejprve soukromě u Rudolfa Vejrycha, poté na Ukrajinské akademii u prof. Kulce. Malovala krajiny, portréty i zátiší a věnovala se také knižní ilustraci.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč.

38255. Dívčí portrét
Dražba ukončena:28.11.2019 21:48:00
Vyvolávací cena:900 Kč
vydraženo za:900 Kč

900 Kč 07.11.2019 16:43:29 929