Ludmila Janská-Durová - Tři ženy

Olej na kartonu, 49x67 cm, signováno vpravo dole L. Jánská, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1898-1969
Narodila se v Praze. Studovala nejprve soukromě u Rudolfa Vejrycha, poté na Ukrajinské akademii u prof. Kulce. Malovala krajiny, portréty i zátiší a věnovala se také knižní ilustraci.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč.

10469. Tři ženy
Dražba ukončena:31.05.2017 19:04:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč