Ludmila Jiřincová - Městské věže

Litografie, 23x14 cm, signováno vlevo dole L. Jiřincová, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1912, Praha - 1994, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 230 000 Kč

Ludmila Jiřincová
12024. Městské věže
Dražba ukončena:29.06.2017 20:26:00
Vyvolávací cena:300 Kč
vydraženo za:700 Kč