Ludvík Kohl

40762. Gotická síň

popis: Olej na drevě. 51x74 cm. Nesignováno. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 490 000 Kč.

zbývá:

konec dražby: 26.02.2020 19:11:00

vyvolávací cena: 1 500 Kč

minimální příhoz: 1 000 Kč

aktuální cena: 29 000 Kč