Ludvík Vocelka - Dáma v negližé

Keramika, výška: 28 cm, signováno L. Vocelka.

Pozn.: Mírně poškozeno.

8168. Dáma v negližé
Dražba ukončena:22.02.2017 20:47:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč