Akryl na překližce, 90x90 cm. Signováno dole L. Bradáček 90. Rámováno.
o autorovi: Narodil se v Praze roku 1964.
Studoval monumentální malbu na UMPRUM v Praze. Ve své tvorbě má široký rozsah, kromě tušové kresby a malby jeho rukou vznikají skvělé křídové portréty, maluje, sochá a vytváří vitraje.