Lukáš Orlita - Žlutá spirála

Airbrush, 55x84 cm. Signováno vpravo dole Lukasor 11, signováno vzadu Lukáš Orlita 2011. Volný list.

Pozn.: Papír mírně poškozen.

o autorovi: 1974

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18 000 Kč

Lukáš Orlita
40479. Žlutá spirála
Dražba ukončena:12.02.2020 19:29:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 100 Kč