Lumír Topinka - Jaro

Olej na plátně. 55x65 cm. Nesignováno, vzadu autorský štítek. Nerámováno.

Pozn.: Pochází z majetku Škoda Investment a.s.

39759. Jaro
Dražba ukončena:29.01.2020 19:10:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 700 Kč