Lumír Topinka

39759. Jaro

popis: Olej na plátně. 55x65 cm. Nesignováno, vzadu autorský štítek. Nerámováno.

pozn.: Pochází z majetku Škoda Investment a.s.

zbývá: 3 dnů, 10 hodin

konec dražby: 29.01.2020 19:10:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 300 Kč