M. Dvořák - Houby

Olej na kartonu, 26x31 cm, signováno vpravo dole, datováno 57, rám.

1250. Houby
Dražba ukončena:02.06.2014 21:56:57
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 02.06.2014 21:51:57 69
500 Kč 02.06.2014 21:08:19 74