M. Budíková - Svobodová

12157. Zima u řeky

popis: Olej na sololitu, 41x49 cm, signováno vlevo dole M. Budíková - Svobodová, rám.

dražba ukončena: 29. 6. 2017 22:39:00

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 800 Kč

800 Kč 27. 6. 2017 14:31:49 2829
700 Kč 7. 6. 2017 20:59:58 1599