M. Dostál - Šeříky ve džbánku

Olej na plátně, 50x60 cm. Signováno vpravo dole M. Dostál. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

35514. Šeříky ve džbánku
Dražba ukončena:25.09.2019 22:54:04
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 300 Kč