M. Gzardini - Akt v květinovém pozadí

Olej na plátně, 75x45 cm. Signováno vpravo dole M. Gzardini. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

M. Gzardini
51672. Akt v květinovém pozadí
Dražba ukončena:28.10.2020 22:12:46
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:6 000 Kč