M. Houska - Zátiší s houbami

Olej na kartonu. 30x49 cm Signováno vpravo dole Houska. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

M. Houska
302170. Zátiší s houbami
Dražba ukončena:16.11.2019 20:12:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč