1. Die Heiligen Orte (Pilgerreise nach Jerusalem). 2 díly ve 2 svazcích. Vzadu plánky svatých míst - Jeruzaléma, mešit aj., mapky Libanonu a Palestiny. Dobová zdobená plátěná vazba. Vyšlo ve Vídni roku 1860.
Pozn.: Místy hnědé skvrnky. Hřbet u jednoho dílu cca 2 cm natržen.
2. Inspiration. Pijácké povídky od různých německých autorů. Bohatě ilustrováno. 30. léta 20. stol. Převazba.
3. Schabbes - Schmus. Vydáno v Berlíně roku 1912. Nakladatel Hermann Seemann. Povídky a dobové reklamy. Převazba. Autor Chaim Joffel.
4. Pámátník 1. Spolku vzájemně se podporujících řezníků pražských. Autor Josef Kössler. Vydal Spolek v roce 1888, Praha. Obsahuje fotografie zasloužilých řeznických mistrů. 95 stran. Vzadu seznam různých spolků. Převazba.
Pozn.: Převazba mírně poškozená.
5. Cigale en Chine. Autor Paul D'Ivoi. Vydal v Paříži Combet a spol. Ilustroval Louis Bombled. Rozkládací plán města Pekingu. Bohatě zdobená dobová vazba. Zlatá ořízka.
Pozn.: Vazba mírně poškozená.
6. Die Neue Heilmethode. Autor M. Platen. V Lipsku vydal L. Krause. 3 díly ve 3 svazcích. Původní zdobená secesní vazba. Obsahuje množství barevných a černobílých ilustrací.
Pozn.: Vazba mírně poškozená.