M. Moro - Benátky a Florencie

Litografie, 19. století, signováno vlevo dole M.Moro. Volné listy.

Pozn.: Papír mimo tiskovou plochu poškozen.

M. Moro
34468. Benátky a Florencie
Dražba ukončena:18.09.2019 21:06:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč