M. Nelson

51987. Vodní hrad

popis: Olej na plátně, 25x46 cm. Signováno vlevo dole M. Nelson 1879. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 29.10.2020 22:20:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 4 900 Kč