M. Pichl, F. Sodoma, K. Zavadil, 1x nečitelně, J. Kanyza, V. Bláha, V. Suchánek - Konvolut 10 grafických listů

Různé grafické techniky v papírových deskách, rozměry desek 43x32 cm. Původní soubor obsahuje 56 grafických listů. Všechny signovány. Volné listy.

Pozn.: Desky poškozeny

M. Pichl, F. Sodoma, K. Zavadil, 1x nečitelně, J. Kanyza, V. Bláha, V. Suchánek
56824. Konvolut 10 grafických listů
Dražba ukončena:17.03.2021 20:33:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 900 Kč