M. Ressel

27492. Dívka v křesle

popis: Olej na kartonu, 67x82 cm. Signováno vpravo dole M. Ressel. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 31.01.2019 22:06:40

vyvolávací cena: 1 500 Kč

vydraženo za: 28 000 Kč