Ma - Chien

52273. Dva vepři

popis: Dřevořez, 32x21 cm. Signováno. Rám, sklo.

Pozn.: Papír mírně poškozen. Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 11.11.2020 20:32:20

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 600 Kč