Ma - Chien - Dva vepři

Dřevořez, 32x21 cm. Signováno. Rám, sklo.

Pozn.: Papír mírně poškozen. Rám mírně poškozen.

Ma - Chien
52273. Dva vepři
Dražba ukončena:11.11.2020 20:32:20
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč