maďarský malíř počátku 20. stol. - Na trhu

Olej na kartonu, 25x35 cm. Signováno vlevo i vpravo dole nečitelně. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

maďarský malíř počátku 20. stol.
36791. Na trhu
Dražba ukončena:31.10.2019 21:28:06
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:9 000 Kč