MENU
Vstup do aukce
160. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti po roce 1950 (čtvrtek)
28. března 2024 od 20:00
141. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika, sklo a starožitnosti
31. března 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: ŠPERKY
3. dubna 2024 od 20:00
142. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika, sklo a starožitnosti
7. dubna 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Smalt.
Pozn.: Mírně poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
Madonka
27858. Zlato 585/1000, punc husa, hrubá hmotnost 2,86g
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
2 300 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
2 300 Kč
1592
2 200 Kč
4822
2 100 Kč
1592
2 000 Kč
limit (12.02.2019 22:13:52)
4822
1 200 Kč
limit (08.02.2019 12:22:24)
4822
1 100 Kč
3798
1 000 Kč
4822
900 Kč
4103
800 Kč
1592
700 Kč
3798
600 Kč
limit (28.01.2019 11:17:35)
4828
600 Kč
3798
500 Kč
limit (25.01.2019 9:42:04)
4828