Maja Klett

307728. Zátiší s kyticí a hračkami

popis: Olej na plátně, 51x57 cm. Signováno vpravo dole Maja Klett. Nerámováno.

pozn.: Malba mírně poškozena.

dražba ukončena: 02.03.2021 20:25:27

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 7 000 Kč