Maja Klett - Zátiší s kyticí a hračkami

Olej na plátně, 51x57 cm. Signováno vpravo dole Maja Klett. Nerámováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

Maja Klett
307728. Zátiší s kyticí a hračkami
Dražba ukončena:02.03.2021 20:25:27
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:7 000 Kč