Malej Dejv - Jaroslav Svěcený

Kombinovaná technika, 60x80 cm. Signováno vzadu. Nerámováno.

Stav: Malba v místě poškozena.

Pozn.: Pochází ze sbírky houslového mistra Jaroslava Svěceného.

Malej Dejv
67047. Jaroslav Svěcený
Dražba ukončena:10.10.2021 21:11:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 400 Kč